Wyłącznik mocy 3-bieg. 50kA 320A, LZMN3-A320-I | 111966 Eaton
Wyłącznik mocy 3-bieg. 50kA 320A, LZMN3-A320-I
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: LZMN3-A320-ISeria wyłączniki mocy LZM dedykowana jest budownictwu, znamionowy prąd pracy do 1600A, zdolność łączeniowa 50kA. Seria jest kompatybilna z osprzętem do wyłączników NZM. Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania aparatu jako wyłącznika głównego (z opcją wyzwalania awaryjnego).
- Producent Eaton
- Wymiary 0.14m x 0.275m x 0.166m
- Seria producenta LZM , NZM, LN, N, PN
Wyłącznik do transformatorów
- Znamionowy prąd ciągły Iu 320 A
- Zakres napięcia znamionowego 690 - 690 V
- Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V 50 kA
- Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 250 - 320 A
- Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego 1920 - 3200 A