Przeglądarka z której korzystasz - Internet Explorer - nie jest wspierana przez nasz serwis. Żeby móc w pełni korzystać z serwisu zainstaluj inną przeglądarkę.
Konto Twojej firmy jest obecnie zablokowane. Żeby móc składać zamówienia skontaktuj się ze swoim opiekunem.
Ładuję

Pulsar

131 szt.
na stronę
  1. Switch 6-portowy S64 do 4 kamer IP 6 portów (4xPoE + 2xUPLINK) | S64 Pulsar Switch 6-portowy S64 do 4 kamer IP 6 portów (4xPoE + 2xUPLINK) | S64 Pulsar
    Kod 1185507
    EAN 5902135310960
    Kod Producenta S64
    Producent Pulsar
  2. Redukcja kabel-gniazdo DC 5,5/2,1/N | ML120 Pulsar Redukcja kabel-gniazdo DC 5,5/2,1/N | ML120 Pulsar
    Kod 1198803
    EAN 5901643191252
    Kod Producenta ML120
    Producent Pulsar
  3. Redukcja kabel-wtyk DC 5,5/2,1/N | ML121 Pulsar Redukcja kabel-wtyk DC 5,5/2,1/N | ML121 Pulsar
    Kod 1198806
    EAN 5901643191245
    Kod Producenta ML121
    Producent Pulsar
  4. Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/1,0A, PSD 12V/1A IMAX=1,0A, I=0,7A, 65 x 36 x 30 | PSD12010 Pulsar Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/1,0A, PSD 12V/1A IMAX=1,0A, I=0,7A, 65 x 36 x 30 | PSD12010 Pulsar
    Kod 1249688
    EAN 5906881446881
    Kod Producenta PSD12010
    Producent Pulsar
  5. Zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie (złącze samozaciskowe) P-TR1HD3 | P-TR1HD3 Pulsar Zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie (złącze samozaciskowe) P-TR1HD3 | P-TR1HD3 Pulsar
    Kod 1290596
    EAN 5902135308264
    Kod Producenta P-TR1HD3
    Producent Pulsar
  6. Transformator 230V / 18V / 20V 60VA, AWT682 | AWT682 Pulsar Transformator 230V / 18V / 20V 60VA, AWT682 | AWT682 Pulsar
    Kod 1156790
    EAN 5901643194499
    Kod Producenta AWT682
    Producent Pulsar
  7. Moduł SFP GBIC-102 multi-mode, 1,25G, Tx/Rx: 1310, LC, 2KM, DDM TORNADO | GBIC-102 Pulsar Moduł SFP GBIC-102 multi-mode, 1,25G, Tx/Rx: 1310, LC, 2KM, DDM TORNADO | GBIC-102 Pulsar
    Kod 1454928
    EAN 5902135310304
    Kod Producenta GBIC-102
    Producent Pulsar
  8. Zasilacz impulsowy wtyczkowy do CCTV 12VDC/1,0A, PSA 12V/1A IMAX=1,0A, I=0,7A, 70 x 29 x 76 | PSA12010 Pulsar Zasilacz impulsowy wtyczkowy do CCTV 12VDC/1,0A, PSA 12V/1A IMAX=1,0A, I=0,7A, 70 x 29 x 76 | PSA12010 Pulsar
    Kod 1305978
    EAN 5906881446799
    Kod Producenta PSA12010
    Producent Pulsar
  9. Zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie P-TR1HD | P-TR1HD Pulsar Zestaw pasywnych transmiterów video HD z wtykiem BNC na przewodzie P-TR1HD | P-TR1HD Pulsar
    Kod 1290593
    EAN 5902135304587
    Kod Producenta P-TR1HD
    Producent Pulsar
  10. Splitter PoE SP-POE12 Zasilanie: 44-57VDC, Wyjście zasilania: 12VDC / 1,25A, Złącze wejściowe: Gniaz | SP-POE12 Pulsar Splitter PoE SP-POE12 Zasilanie: 44-57VDC, Wyjście zasilania: 12VDC / 1,25A, Złącze wejściowe: Gniaz | SP-POE12 Pulsar
    Kod 1305999
    EAN 5902135310618
    Kod Producenta SP-POE12
    Producent Pulsar
  11. Zestaw pasywnych transmiterów video HD i zasilania, P-TRPV1 | P-TRPV1 Pulsar Zestaw pasywnych transmiterów video HD i zasilania, P-TRPV1 | P-TRPV1 Pulsar
    Kod 1305986
    EAN 5902135309551
    Kod Producenta P-TRPV1
    Producent Pulsar
  12. Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/3,0A, PSD 12V/3A IMAX=3,0A, I=2,0A, 107 x 48 x 33 | PSD12030 Pulsar Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/3,0A, PSD 12V/3A IMAX=3,0A, I=2,0A, 107 x 48 x 33 | PSD12030 Pulsar
    Kod 1305954
    EAN 5906881446904
    Kod Producenta PSD12030
    Producent Pulsar
  13. Zestaw adapterów P-PoE1, PoE ze złączami typu RJ45 i 2.1/5.5 Zestaw P-PoE1 służy transmisji sygnału | P-POE1 Pulsar Zestaw adapterów P-PoE1, PoE ze złączami typu RJ45 i 2.1/5.5 Zestaw P-PoE1 służy transmisji sygnału | P-POE1 Pulsar
    Kod 1305956
    EAN 5901643199944
    Kod Producenta P-POE1
    Producent Pulsar
  14. Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM TORNADO | GBIC-101 Pulsar Moduł SFP GBIC-101, single-mode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 20KM, DDM TORNADO | GBIC-101 Pulsar
    Kod 1442570
    EAN 5902135310298
    Kod Producenta GBIC-101
    Producent Pulsar
  15. Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/5,0A, PSD 12V/5A IMAX=5,0A, I=3,5A, 116 x 54 x 35 | PSD12050 Pulsar Zasilacz impulsowy desktop do CCTV 12VDC/5,0A, PSD 12V/5A IMAX=5,0A, I=3,5A, 116 x 54 x 35 | PSD12050 Pulsar
    Kod 1235417
    EAN 5906881446911
    Kod Producenta PSD12050
    Producent Pulsar
  16. Obudowa centrali alarmowej 320x395x90 TRP 50VA 17/TRP50/SATEL | AWO256 Pulsar Obudowa centrali alarmowej 320x395x90 TRP 50VA 17/TRP50/SATEL | AWO256 Pulsar
    Kod 1131769
    EAN 5906881441237
    Kod Producenta AWO256
    Producent Pulsar
  17. Moduł SFP GBIC-106, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-106 Pulsar Moduł SFP GBIC-106, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-106 Pulsar
    Kod 1336256
    EAN 5902135310342
    Kod Producenta GBIC-106
    Producent Pulsar
  18. Moduł SFP GBIC-105, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, LC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-105 Pulsar Moduł SFP GBIC-105, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, LC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-105 Pulsar
    Kod 1336255
    EAN 5902135310335
    Kod Producenta GBIC-105
    Producent Pulsar
  19. Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-104 Pulsar Moduł SFP GBIC-104, single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-104 Pulsar
    Kod 1411536
    EAN 5902135310328
    Kod Producenta GBIC-104
    Producent Pulsar
  20. Moduł SFP GBIC-103, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, SC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-103 Pulsar Moduł SFP GBIC-103, single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, SC, 20KM, DDM (TORNADO) | GBIC-103 Pulsar
    Kod 1411535
    EAN 5902135310311
    Kod Producenta GBIC-103
    Producent Pulsar
  21. Splitter P-POE2 2xRJ45 (wtyk) - 1xRJ45 (gniazdo) | P-POE2 Pulsar Splitter P-POE2 2xRJ45 (wtyk) - 1xRJ45 (gniazdo) | P-POE2 Pulsar
    Kod 1305969
    EAN 5902135316337
    Kod Producenta P-POE2
    Producent Pulsar
  22. Listwa zasilająca 230VAC – 8 gniazd W=19", H=1U Typ gniazda: E, Typ wtyczki: E/F („UniSchuko”) | RALZ Pulsar Listwa zasilająca 230VAC – 8 gniazd W=19", H=1U Typ gniazda: E, Typ wtyczki: E/F („UniSchuko”) | RALZ Pulsar
    Kod 1171245
    EAN 5901643194000
    Kod Producenta RALZ
    Producent Pulsar
  23. Moduł przekaźnikowy PU1 10-16VDC/10-13VAC, 1x REL-C/NO/NC, 1A@30VDC/50VAC, bezpiecznik topikowy 1.5A | AWZ510 Pulsar Moduł przekaźnikowy PU1 10-16VDC/10-13VAC, 1x REL-C/NO/NC, 1A@30VDC/50VAC, bezpiecznik topikowy 1.5A | AWZ510 Pulsar
    Kod 1120304
    EAN 5906881442234
    Kod Producenta AWZ510
    Producent Pulsar
  24. Akumulator 7Ah/12V HPB | HPB7-12 Pulsar Akumulator 7Ah/12V HPB | HPB7-12 Pulsar
    Kod 1305951
    EAN 5902135313350
    Kod Producenta HPB7-12
    Producent Pulsar
  25. Patch panel RP-U24H5 24 porty / UTP / Cat5e 19”x1Ux120mm | RP-U24H5 Pulsar Patch panel RP-U24H5 24 porty / UTP / Cat5e 19”x1Ux120mm | RP-U24H5 Pulsar
    Kod 1336274
    EAN 5902135305850
    Kod Producenta RP-U24H5
    Producent Pulsar
  26. Zasilacz impulsowy PSC 12V/1A/55MM 12VDC/1,0A, IMAX=1,0A, I=0,7A, 50 x 48 x 25 | PSC12010 Pulsar Zasilacz impulsowy PSC 12V/1A/55MM 12VDC/1,0A, IMAX=1,0A, I=0,7A, 50 x 48 x 25 | PSC12010 Pulsar
    Kod 1274082
    EAN 5906881447673
    Kod Producenta PSC12010
    Producent Pulsar
  27. Switch 10-portowy S108 do 8 kamer IP 10 portów (8xPoE + 2xUPLINK) | S108 Pulsar Switch 10-portowy S108 do 8 kamer IP 10 portów (8xPoE + 2xUPLINK) | S108 Pulsar
    Kod 1221192
    EAN 5902135308035
    Kod Producenta S108
    Producent Pulsar
  28. Obudowa klawiatury uniwersalna n/t biała LCD/B | AWO353 Pulsar Obudowa klawiatury uniwersalna n/t biała LCD/B | AWO353 Pulsar
    Kod 1098524
    EAN 5906881441473
    Kod Producenta AWO353
    Producent Pulsar
  29. Zasilacz do systemów przeciwpożarowych EN54C 27,6V/3A/2x28Ah 1,8A/27,6VDC-dla pracy ciągłej | EN54C-3A28 Pulsar Zasilacz do systemów przeciwpożarowych EN54C 27,6V/3A/2x28Ah 1,8A/27,6VDC-dla pracy ciągłej | EN54C-3A28 Pulsar
    Kod 1205643
    EAN 5902135314494
    Kod Producenta EN54C-3A28
    Producent Pulsar
  30. Switch 18 portów (16xPoE + 2xUPLINK), 100÷240VAC, 270 x 44 x 181 | S116 Pulsar Switch 18 portów (16xPoE + 2xUPLINK), 100÷240VAC, 270 x 44 x 181 | S116 Pulsar
    Kod 1210849
    EAN 5902135312421
    Kod Producenta S116
    Producent Pulsar
131 szt.
na stronę