Wiertło koronowe jednoczęściowe PHBKS80290 80mm SDS-Max 052850 | 05102440 PROTEC.class
Wiertło koronowe jednoczęściowe PHBKS80290 80mm SDS-Max 052850
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: 052850Odpowiednie do wiertarek udarowych klasy powyżej 5 kg z mocowaniem SDS-Max lub blokadą 2-rowkową. Zintegrowany uchwyt SDS-Max. Przeznaczone do prac w twardych materiałach: kamieniu naturalnym, betonie, murze (ze zbrojeniem). Dynamicznie formowany trzonek zapewnia optymalne przenoszenie energii udaru. Zęby wykonane z twardego stopu jakości DC i specjalna technologia ich lutowania zapewniają bezpośrednie przełożenie energii udaru i szybkie postępy wiercenia nawet w najtwardszym kamieniu. Daszkowaty kształt zębów prowadzących pozwala na lepsze prowadzenie narzędzia i gwarantuje cichą pracę. Głębokość wiercenia: do 100 mm. W komplecie: wiertło centrujące i wybijak. Długość: 290 mm. Przeznaczone do pracy z udarem.
- Producent Protec.class
- Wymiary 0.086m x 0.089m x 0.366m
Wiertło koronowe
- Rozmiar nominalny 80 mm