Łuk 90° LUBP150H60 1,5 mm | 161802 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
161802
Łuk 90° LUBP150H60 1,5 mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
Alternatywny kod produktu: LUBP150H60
  • Producent Baks
Łuk do korytek kablowych
  • Zmiana kierunku Pionowy wznoszący
  • Kąt zgięcia 90°
  • Promień wewnętrzny 50 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 60 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 150 mm
  • Grubość materiału 1.5 mm