Łącznik korytka LKMC300H100, gr. blachy 2,0mm | 813830 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
813830
Łącznik korytka LKMC300H100, gr. blachy 2,0mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 2 szt.
Alternatywny kod produktu: LKMC300H100
  • Producent Baks
  • Seria producenta LKMC
Łącznik do kablowych systemów nośnych
  • Model Łącznik wzdłużny
  • Łącznik przegubowy poziomy Nie
  • Łącznik przegubowy pionowy Nie
  • Rodzaj połączenia Złącze śrubowe
  • Do korytek siatkowych Nie
  • Do drabinek kablowych Nie
  • Do korytek kablowych Tak
  • Do kablowego systemu nośnego o szerokości 295 - 295
  • Do kablowego systemu nośnego o wysokości 100 mm
  • Długość 50 mm