Zasilacz QUINT4-PS/1AC/24DC/20 | 2904602 Phoenix Contact
Zasilacz QUINT4-PS/1AC/24DC/20
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: QUINT4-PS/1AC/24DC/20Zasilacz QUINT POWER taktowany w obwodzie pierwotnym, możliwość wyboru charakterystyki wyjściowej, technologia SFB (Selective Fuse Breaking) i złącze NFC, wejście: 1-fazowe, wyjście: 24 V DC / 20 A
- Producent Phoenix Contact
Zasilacz DC
- Rodzaj napięcia zasilającego AC
- Napięcie wyjściowe 1 24 - 24 V
- Maksymalny prąd wyjściowy 1 20 A
- Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 24 V
- Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 20 A
- Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz 100 - 240 V
- Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz 100 - 240 V
- Znamionowe napięcie zasilające dla DC 110 - 250 V
- Pobór mocy 5.5 VA
- Moc wyjściowa 480 W
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Szerokość wbudowania 70 mm
- Wysokość wbudowania 130 mm
- Szerokość 70 mm
- Wysokość 130 mm
- Głębokość 125 mm