Zasilacz LED mocy PLD-01-750 wej. 5-40V DC montaż w puszce Fi61 750W | PLD-01-750 F&F
Zasilacz LED mocy PLD-01-750 wej. 5-40V DC montaż w puszce Fi61 750W
Informacja o Produkcie
Typ zasilacz stałoprądowy
Typ zasilacza prądowy
Prąd wyjściowy 750 mA
Napięcie zasilania 9÷40 V DC
Obciążenie 30 W
Przyłącze 5×LY 0,75 mm², l: 10 cm
Temperatura pracy -25 ÷ 50 °C
Wymiary Ø55 mm, h: 13 mm
Montaż w puszce podtynkowej Ø60
Stopień ochrony IP20 Zasilacz stałoprądowy LED mocy (Power Led Driver).
Działanie
UWAGA!
PLD-01 może współpracować ze ściemniaczem LED SCO-803.
- Producent F&F
- Wymiary 0.026m x 0.07m x 0.095m
- Seria producenta Sterowniki oświetlenia - LED
Zasilacz LED
- Zakres napięcia wyjściowego 9 - 40 V
- Prąd wyjściowy 750 - 750 mA
- Moc wyjściowa 30 - 30 W
- Stopień ochrony (IP) IP20
- Model Statyczny
- Nadaje się do zastosowań zewnętrznych Nie
- Obudowa Zamknięta
- Do zasilania prądowego Tak
- Do zasilania napięciowego Nie
- Długość 55 mm
- Szerokość 55 mm
- Wysokość 13 mm
- Średnica 55 mm