Zasilacz impulsowy RZI30-24-MN | 2617007 Relpol
Zasilacz impulsowy RZI30-24-MN
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: RZI30-24-MNZasilacz impulsowy w plastikowej obudowie modułowej, bezpośredni montaż na szynie 35mm. Uniwersalne napięcie zasilania 90-264VAC (125-375VDC). Obwód wyjściowy : 24VDC; 1,25A; Moc 30W. II klasa ochronności. Zabezpieczenia: przepięciowe, przeciążeniowe, temperaturowe. Szerokość: 35,2mm_x000D_
• Napięcie zasilania: uniwersalne 90-264 V AC (125-375 V DC)_x000D_
• Obwód wyjściowy: 24 V DC; 1,25 A; Moc 30 W_x000D_
• Zabezpieczenia: przepięciowe, przeciążeniowe, temperaturowe_x000D_
• Klasa ochronności: II_x000D_
• Wymiary: 90 x 35,2 x 58,4 mm
- Producent Relpol
- Wymiary 35.2m x 90m x 58.4m
Zasilacz AC/DC
- Napięcie wyjściowe DC 1 23 - 25 V
- Maksymalny prąd wyjściowy 1 1.25 A
- Zakres nastawy napięcia wyjściowego Tak
- Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz 100 - 240 V
- Znamionowe napięcie zasilające dla DC 125 - 375 V
- Moc wyjściowa 24 W
- Nadaje się do montażu na szynie montażowej Tak
- Wersja modułowa Tak
- Szerokość 35.2 mm
- Wysokość 58.4 mm
- Głębokość 90 mm