Zasilacz impulsowy przemysłowy nap. wej. 90-264V AC/120-370V DC, P=120W nap. Wyj. 24V DC | ZI-120-24V F&F
Zasilacz impulsowy przemysłowy nap. wej. 90-264V AC/120-370V DC, P=120W nap. Wyj. 24V DC
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: ZI-120-24Typ zasilacz impulsowy
Napięcie zasilania 90÷264 V AC / 120÷370 V DC
Częstotliwość 47÷63Hz
Maksymalny prąd obciążenia 5 A
Napięcie wyjściowe OUT 24 V DC
Moc wyjściowa 120 W
Minimalne obciążenie 0%
Częstotliwość kluczowania 100 kHz
Sprawność 87%
Prąd rozruchowy maks. 35 A
Zakres regulacji napięcia 22÷28 V DC
Przeciążenie 150%/3 min
Napięcie przebicia WE-WY 3 kV
Napięcie przebicia WE-PE 1,5 kV
Napięcie przebicia WY-PE 0,5 kV
Zabezpieczenia zwarciowe / przeciążeniowe TAK
Zabezpieczenia przepięciowe / temperaturowe TAK
Wilgotność (bez kondensacji) 95% RH
MTBF 188000h 25°C
Wibracje 10÷500 Hz, 2 G 10 min/1cykl 60 min (x,y,z)
Rezystancja izolacji 100 MΩ/500 V DC
Masa 630 g
Prąd upływu 3,5 mA / 240 V AC
Przyłącze zaciski śrubowe 4,0 mm²
Moment dokręcający 0,5 Nm
Temperatura pracy -10÷70°C
Wymiary 130 mm x 75 mm x 90 mm
Montaż na szynie 35 mm
Stopień ochrony IP20 Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 24 V. Moc 120 W.
Działanie
Zasilacz posiada pokrętło regulacyjne [Adjust] umożliwiające regulację napięcia wyjściowego w zakresie 22÷27 V. LED zielona DC OK sygnalizuje poprawność zasilania na wyjściu. LED czerwona Overload sygnalizuje prądowe przeciążenie lub napięciowe przewyższenie wyjścia. Zasilacz posiada wewnętrzne zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe, przepięciowe i temperaturowe.
- Producent F&F
- Wymiary 0.09m x 0.07m x 0.12m
- Seria producenta Zasilacze - ZI
Zasilacz DC
- Rodzaj napięcia zasilającego AC/DC
- Napięcie wyjściowe 1 22 - 28 V
- Maksymalny prąd wyjściowy 1 5 A
- Zakres nastawy napięcia wyjściowego Tak
- Odporność na zwarcie Tak
- Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz 90 - 264 V
- Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz 90 - 264 V
- Znamionowe napięcie zasilające dla DC 120 - 370 V
- Stabilizowane napięcie wyjściowe Tak
- Moc wyjściowa 120 W
- Stabilizowany Tak
- Rodzaj połączenia elektrycznego Zacisk śrubowy/sprężynowy
- Nadaje się do montażu na szynie montażowej Tak
- Możliwość montażu na ścianie Nie
- Wersja modułowa Tak
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 6
- Wysokość wbudowania 90 mm
- Możliwość montażu bezpośredniego Nie
- Szerokość 75 mm
- Wysokość 130 mm
- Głębokość 90 mm