Zasilacz Easy ABL2, Modicon Easy, DC24V, 350W | ABL2REM24150K Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
ABL2REM24150K
Zasilacz Easy ABL2, Modicon Easy, DC24V, 350W
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Ten zasilacz należy do gamy zasilaczy Easy Modicon (poprzednio znany jako Phaseo Easy). Jest to regulowany zasilacz impulsowy 24V DC, model 350W, o napięciu wyjściowym 100V do 240V AC i mocy znamionowej 351W. Jego prąd wyjściowy wynosi 14,6 A. Oferuje on lepszą wydajność przy zachowaniu niskich kosztów. Jego chłodzenie opiera się na wymuszonym obiegu powietrza, ze zintegrowanym wentylatorem DC. Posiada ręczne przełączanie napięcia. Jego ochrona przed przeciążeniem wynosi 110-150%. Mierzy 215 mm szerokości x 115 mm wysokości x 30 mm głębokościTen zasilacz jest dopasowany do maszyn powtarzalnych. Zasilacze ABL2 posiadają certyfikaty: CE, EAC, KC, RCM, EN62368-1(safety), EN 61000-6-2, EN 61000-4-2/3/4/5/6/8/11 (EMC), 55032 class B, RoHS. Ten zasilacz ma otwory mocujące do montażu panelowego lub do montażu na wsporniku 4-kątnym. Lepsza wydajność przy niskich kosztach. Inteligentny design.
  • Producent Schneider Electric
Zasilacz DC
  • Rodzaj napięcia zasilającego AC
  • Napięcie wyjściowe 1 24 - 24 V
  • Maksymalny prąd wyjściowy 1 14.6 A
  • Zakres nastawy napięcia wyjściowego Nie
  • Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 24 V
  • Wartość znamionowa prądu wyjściowego 1 14.6 A
  • Odporność na zwarcie Nie
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz 100 - 240 V
  • Znamionowe napięcie zasilające dla AC 60 Hz 100 - 240 V
  • Stabilizowane napięcie wyjściowe Nie
  • Moc wyjściowa 350 W
  • Stabilizowany Nie
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
  • Nadaje się do montażu na szynie montażowej Tak
  • Wersja modułowa Nie
  • Możliwość montażu bezpośredniego Tak
  • Szerokość 115 mm
  • Wysokość 215 mm
  • Głębokość 30 mm