Zasilacz bezprzerwowy - QUINT4-UPS/24DC/24DC/5 | 2906990 Phoenix Contact
Zasilacz bezprzerwowy - QUINT4-UPS/24DC/24DC/5
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: QUINT4-UPS/24DC/24DC/5UPS QUINT z IQ Technology, do montażu na szynie DIN, wejście: 24 V DC, wyjście: 24 V DC / 5 A, prąd ładowania: 1,5 A
- Producent Phoenix Contact
UPS
- Zakres napięcia wejściowego 18 - 30
- Zakres napięcia wyjściowego 18 - 30
- Rodzaj napięcia DC
- Wysokość 130.15 mm
- Szerokość 34.51 mm
- Głębokość 125 mm
- Sprawność całkowita 98 %