Zasilacz bezprzerwowy QUINT4-UPS/24DC/24DC/20/PN | 2907073 Phoenix Contact
Zasilacz bezprzerwowy QUINT4-UPS/24DC/24DC/20/PN
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: QUINT4-UPS/24DC/24DC/20/PNUPS QUINT z IQ Technology, złącza komunikacyjne RJ45 (PROFINET), do montażu na szynie DIN, wejście: 24 V DC, wyjście: 24 V DC / 20 A, prąd ładowania: 5 A
- Producent Phoenix Contact
UPS
- Zakres napięcia wejściowego 18 - 30 V
- Zakres napięcia wyjściowego 18 - 30 V
- Rodzaj napięcia DC
- Wysokość 130 mm
- Szerokość 39.7 mm
- Głębokość 125 mm
- Sprawność całkowita 97 %