Zasialacz impulsowy przemysłowy nap. wej. 90-264V AC/120-370V DC, P=75W nap. Wyj. 12V DC | ZI-75-12V F&F
Zasialacz impulsowy przemysłowy nap. wej. 90-264V AC/120-370V DC, P=75W nap. Wyj. 12V DC
Informacja o Produkcie
Typ zasilacz impulsowy
Napięcie zasilania 100÷240 V AC
Częstotliwość 50÷60 Hz
Maksymalny prąd obciążenia 6,25 A
Napięcie wyjściowe OUT 12 V DC
Moc wyjściowa 75 W
Minimalne obciążenie 0%
Częstotliwość kluczowania 100 kHz
Przeciążenie 150%/3 min
Napięcie przebicia WE-WY 3 kV
Masa 530 g
Przyłącze zaciski śrubowe 4,0 mm²
Moment dokręcający 0,5 Nm
Temperatura pracy -10÷70°C
Wymiary 130 mm x 57 mm x 115 mm
Montaż na szynie 35 mm
Stopień ochrony IP20 Zasilacz impulsowy. Napięcie wyjściowe 12 V. Moc 175 W.
- Producent F&F
- Wymiary 0.085m x 0.14m x 0.16m
- Seria producenta Zasilacze - ZI
Zasilacz DC
- Rodzaj napięcia zasilającego AC
- Maksymalny prąd wyjściowy 1 6.25 A
- Zakres nastawy napięcia wyjściowego Tak
- Wartość znamionowa napięcia wyjściowego 1 12 V
- Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz 180 - 264 V
- Stabilizowane napięcie wyjściowe Tak
- Moc wyjściowa 75 W
- Stabilizowany Tak
- Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
- Nadaje się do montażu na szynie montażowej Tak
- Możliwość montażu na ścianie Nie
- Wersja modułowa Tak
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
- Szerokość wbudowania 57 mm
- Wysokość wbudowania 130 mm
- Możliwość montażu bezpośredniego Nie
- Szerokość 57 mm
- Wysokość 130 mm
- Głębokość 115 mm