Zacisk WLZ35P/16, niebieski | 48.516 Elektro-Plast Opatówek
Producent
Elektro-Plast Opatówek
Kod
EAN
Kod Producenta
48.516
Zacisk WLZ35P/16, niebieski
Informacja o Produkcie
Zacisk na szynę TH 35lub do powierzchni płaskich wkrętami z niskim łbem.
- Producent Elektro-Plast Opatówek
- Wymiary 0.016m x 0.038m x 0.042m
Złączka szynowa przelotowa
- Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 16 - 16 mm²
- Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 16 - 16 mm²
- Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 16 - 16 mm²
- Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 16 - 16 mm²
- Prąd znamionowy In 85 A
- Napięcie znamionowe 400 V