Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym 2P B 16A 30mA typ AC, PFL6-16/1N/B/003 | 286431 Eaton
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym 2P B 16A 30mA typ AC, PFL6-16/1N/B/003
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PFL6-16/1N/B/003Wyłącznik nadprądowy z modułem różnicowoprądowym używany jest do zabezpieczania instalacji elektroenergetycznych i jej elementów przed skutkami zwarć i przeciążeń oraz przed porażeniem prądem elektrycznym stanowiąc drugi dodatkowy stopień ochrony przeciwporażeniowej. Jego zadaniem jest jak najszybsze rozłączenie obwodu, gdy prąd elektryczny wypływający z obwodu nie jest równy prądowi wpływającemu. Dodatkowy człon nadprądowy reaguje na wartość prądu płynącego w danym obwodzie. W sytuacji przepływu prądu o wartość przekraczającej wartość graniczną powoduje rozłączenie obwodu. Takie zdarzenie może mieć miejsce w przypadku zwarcia, uszkodzenia izolacji podstawowej urządzenia lub gdy zaistniała sytuacja gdzie nastąpiło pośrednie lub bezpośrednie dotknięcie przewodu będącego pod napięciem elektrycznym. Zainstalowanie wyłącznika w ochranianym obwodzie dodatkowo ogranicza skutki uszkodzeń urządzeń w tym także wywołanie pożaru elektrycznego.. Wyłącznik kombinowany 6kA, In=16A, IΔN=0,03A, char. B, typ AC, 1+N bieg. Seria PFL6, PFL6-16/1N/B/003
- Producent Eaton
- Wymiary 0.037m x 0.075m x 0.086m
Wyłącznik różnicowoprądowy z członem nadprądowym
- Liczba biegunów (całkowita) 2
- Liczba biegunów chronionych 1
- Napięcie znamionowe 230 V
- Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
- Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
- Prąd znamionowy 16 A
- Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
- Czułość AC
- Klasa ograniczenia energii 3
- Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 6 kA
- Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 6 kA
- Odporność na udar prądowy 0.25 kA
- Rodzaj napięcia AC
- Częstotliwość 50 Hz
- Charakterystyka wyzwalania B
- Jednocześnie rozłączany biegun N Tak
- Z blokadą Nie
- Kategoria przepięcia 3
- Stopień zanieczyszczenia 2
- Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
- Głębokość wbudowania 69.5 mm
- Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem Nie
- Stopień ochrony (IP) IP20
- Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 25 mm²
- Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 25 mm²