Wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 30mA typ AC, IDK-40-4-30-AC, Acti 9 | A9Z05440 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
A9Z05440
Wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 30mA typ AC, IDK-40-4-30-AC, Acti 9
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Wyłącznik różnicowoprądowy IDK-40-4-30-AC 40A 4-biegunowy 30mA typ AC.
Gama produktów: Acti 9.
Typ produktu lub komponentu : wyłącznik różnicowoprądowy (RCCB).
Skrócona nazwa urządzenia: ID K .
Położenie neutralne: LEFT .
Rodzaj sieci: prąd przemienny (AC)
Typ zabepieczenia różnicowoprądowego: typ AC .
Znak jakości: OVE, VDE.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.085m x 0.075m x 0.09m
  • Seria producenta Acti 9
Wyłącznik różnicowoprądowy
  • Liczba biegunów 4
  • Napięcie znamionowe 415 V
  • Prąd znamionowy 40 A
  • Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
  • Sposób montażu Szyna DIN
  • Czułość AC
  • Ochrona selektywna Nie
  • Wyzwalanie krótkozwłoczne Nie
  • Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 10 kA
  • Odporność na udar prądowy 0.25 kA
  • Częstotliwość 50/60 Hz
  • Możliwość dodatkowego wyposażenia Tak
  • Stopień ochrony (IP) IP20
  • Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
  • Głębokość wbudowania 44 mm
  • Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
  • Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
  • Straty mocy 3.6 W
  • Rodzaj napięcia AC
  • Z blokadą Nie
  • Temperatura otoczenia w warunkach pracy -5 - 40 °C
  • Stopień zanieczyszczenia 2
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 25 mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 35 mm²
  • Kolor Biały
  • Numer RAL (zbliżony) 9003
  • Szerokość osprzętu 72 mm
  • Wykonanie przeciwwybuchowe Nie
  • Wysokość osprzętu 81 mm
  • Głębokość osprzętu 68 mm