Wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 100mA typ A, PF6-40/4/01-A | 112934 Eaton
Wyłącznik różnicowoprądowy 4P 40A 100mA typ A, PF6-40/4/01-A
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: PF6-40/4/01-AWyłącznik różnicowoprądowy PF6, 4-biegunowy, Prąd znamionowy In: 40 A, Znamionowa wytrzymałość zwarciowa Icn: 6 kA, Znamionowy prąd zwarciowy IΔN: 0,1 A, Typ A, Czuły na prąd impulsowy, Częściowo odporny na przepięcia 250 A, Rozdzielnice do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych
- Producent Eaton
- Wymiary 0.07m x 0.071m x 0.08m
Wyłącznik różnicowoprądowy
- Liczba biegunów 4
- Napięcie znamionowe 400 V
- Prąd znamionowy 40 A
- Znamionowy prąd różnicowy 100 A
- Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
- Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
- Sposób montażu Szyna DIN
- Czułość A
- Ochrona selektywna Nie
- Wyzwalanie krótkozwłoczne Nie
- Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 6 kA
- Odporność na udar prądowy 0.25 kA
- Częstotliwość 50 Hz
- Możliwość dodatkowego wyposażenia Tak
- Z blokadą Tak
- Stopień ochrony (IP) IP20
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
- Głębokość wbudowania 69.5 mm
- Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
- Stopień zanieczyszczenia 2
- Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1.5 - 16 mm²
- Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1.5 - 35 mm²