Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 40A 30mA typ AC, HNC-40/2/003 | 194691 Eaton
Wyłącznik różnicowoprądowy 2P 40A 30mA typ AC, HNC-40/2/003
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: HNC-40/2/003Wyłącznik różnicowoprądowy HNC, 2-biegunowy, Prąd znamionowy In: 40 A, Znamionowa wytrzymałość zwarciowa Icn: 6 kA, Znamionowy prąd zwarciowy IΔN: 0,03 A, Typ AC, Rozdzielnice do zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych
- Producent Eaton
- Wymiary 0.079m x 0.039m x 0.088m
- Seria producenta HNC
Wyłącznik różnicowoprądowy
- Liczba biegunów 2
- Napięcie znamionowe 230 V
- Prąd znamionowy 40 A
- Znamionowy prąd różnicowy 30 mA
- Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
- Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
- Sposób montażu Szyna DIN
- Czułość AC
- Wytrzymałość zwarciowa (Icw) 6 kA
- Odporność na udar prądowy 0.25 kA
- Częstotliwość 50 Hz
- Możliwość dodatkowego wyposażenia Tak
- Z blokadą Tak
- Stopień ochrony (IP) IP20
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
- Głębokość wbudowania 45 mm
- Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
- Stopień zanieczyszczenia 2
- Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1.5 - 16 mm²
- Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1.5 - 35 mm²