Wyłącznik NSX160F TM160D 4P 36kA | C16F4TM160 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
C16F4TM160
Wyłącznik NSX160F TM160D 4P 36kA
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
ComPacT NSX160F to kompletny wyłącznik 4-biegunowy 4d zaprojektowany z myślą o optymalizacji zajmowanego miejsca i zdolności wyłączania. Jest optymalnym wyborem dla wszystkich standardowych i określonych zastosowań. Zdolność zwarciowa (Icu) wynosi 36 kA rms przy 415VAC 50/60Hz. Znamionowe napięcie łączeniowe wynosi 690VAC 50/60Hz. Produkt ten posiada termiczno-magnetyczną jednostkę wyzwalacza (TMD) o wartości 160A. Jednostka wyzwalacza TMD zapewnia regulowane zabezpieczenie termiczne przed przeci ążeniem i stałe zabezpieczenie magnetyczne. Wersja 4-biegunowa (140mm x 161mm x 86mm) jest wyposażona w wiele opcjonalnych funkcji i akcesoriów. Jest zgodna z międzynarodowymi normami (IEC 60947), CCC, EAC i specyfikacjami morskimi. ComPacT NSX160F j est częścią architektury Schneider Electric EcoStruxure Power.Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.145m x 0.14m x 0.19m
Rozłącznik
  • Model Przełącznik
  • Z pozycją 0 Tak
  • Z powrotem do położenia 0 Nie
  • Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP40
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych 4
  • Do montażu pośredniego Nie
  • Kompletne urządzenie w obudowie Tak
  • Materiał obudowy Tworzywo sztuczne
Wyłącznik do transformatorów
  • Liczba biegunów 4
  • Rodzaj elementu wykonawczego Przełącznik
  • Znamionowy prąd ciągły Iu 160 A
  • Zakres napięcia znamionowego 690 - 690 V
  • Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V 36 kA
  • Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 112 - 160 A
  • Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego 1250 - 1250 A
  • Straty mocy 55.8 W