Wyłącznik nadprądowy DC C60PV-DC-10 | A9N61650 Schneider Electric
Wyłącznik nadprądowy DC C60PV-DC-10
Informacja o Produkcie
Wyłącznik nadprądowy C60pV-DC-10 10A 2-biegunowy. Gama produktów: C60 - Typ produktu lub komponentu : wyłącznik nadprądowy - skrócona nazwa urządzenia: C60PV-DC - rodzaj sieci: prąd stały (DC). . Wyłącznik nadprądowy Acti9 C60PV-DC-10 10A 2-biegunowy
- Producent Schneider Electric
- Wymiary 0.075m x 0.08m x 0.136m
- Seria producenta Acti 9
Wyłącznik nadprądowy
- Charakterystyka wyzwalania B
- Liczba biegunów (całkowita) 2
- Liczba biegunów chronionych 2
- Prąd znamionowy 10 A
- Napięcie znamionowe 800 V
- Napięcie znamionowe izolacji Ui 1000 V
- Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 6 kV
- Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 1.5 kA
- Rodzaj napięcia DC
- Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz
- Do instalacji podtynkowych Nie
- Jednocześnie rozłączany biegun N Nie
- Kategoria przepięcia 4
- Stopień zanieczyszczenia 2
- Możliwość dodatkowego wyposażenia Tak
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
- Głębokość wbudowania 44 mm
- Stopień ochrony (IP) IP40
- Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 70 °C
- Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 16 mm²
- Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 25 mm²
- Straty mocy 6.8 W