Wyłącznik nadprądowy 1P B 10A 10kA AC ETIMAT10 | 002121714 Eti
Wyłącznik nadprądowy 1P B 10A 10kA AC ETIMAT10
Informacja o Produkcie
- Producent Eti
- Wymiary 0.085m x 0.018m x 0.072m
Wyłącznik nadprądowy
- Charakterystyka wyzwalania B
- Liczba biegunów (całkowita) 1
- Liczba biegunów chronionych 1
- Prąd znamionowy 10 A
- Napięcie znamionowe 230 V
- Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 10 kA
- Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 10 kA
- Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 15 kA
- Rodzaj napięcia AC/DC
- Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz
- Klasa ograniczenia energii 3
- Jednocześnie rozłączany biegun N Nie
- Możliwość dodatkowego wyposażenia Tak
- Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
- Głębokość wbudowania 68 mm