Wyłącznik ciśnieniowy 5-70BAR HIST.UST.ZAC.WSK. | XMLA070E2S11 Telemecanique Sensors
Kod Producenta
XMLA070E2S11
Wyłącznik ciśnieniowy 5-70BAR HIST.UST.ZAC.WSK.
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.122m x 0.04m x 0.085m
Wyłącznik ciśnieniowy
  • Odpowiedni do dozoru Tak
  • Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Nie
  • Odpowiedni jako ogranicznik Tak
  • Maks. ciśnienie pracy 90000 hPa
  • Ciśnienie załączające 5 - 70 bar
  • Nastawa początkowa 5000 - 70000 hPa
  • Ciśnienie wyłączające 2 - 62.5 bar
  • Nastawa końcowa 2000 - 62500 hPa
  • Zakres ciśnienia załączającego 7.5 bar
  • Maksymalne ciśnienie testowe 160 bar
  • Ciśnienie rozrywające 320 bar
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy DC 250 - 250 V