Wyłącznik ciśnieniowy 30-500BAR HIST.UST.ZAC.WSK. | XMLA500D2S11 Telemecanique Sensors
Kod Producenta
XMLA500D2S11
Wyłącznik ciśnieniowy 30-500BAR HIST.UST.ZAC.WSK.
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.085m x 0.04m x 0.12m
Wyłącznik ciśnieniowy
  • Odpowiedni do dozoru Tak
  • Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Nie
  • Odpowiedni jako ogranicznik Tak
  • Maks. ciśnienie pracy 625000 hPa
  • Ciśnienie załączające 30 - 500 bar
  • Nastawa początkowa 30000 - 500000 hPa
  • Ciśnienie wyłączające 10 - 455 bar
  • Nastawa końcowa 10000 - 455000 hPa
  • Zakres ciśnienia załączającego 45 bar
  • Maksymalne ciśnienie testowe 1125 bar
  • Ciśnienie rozrywające 2250 bar
  • Rozmiar gwintu Inne
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy DC 250 - 250 V