Wyłącznik ciśnieniowy 3.5-35BAR HIST.REGUL.ZAC.WSK. | XMLB035B2S11 Telemecanique Sensors
Kod Producenta
XMLB035B2S11
Wyłącznik ciśnieniowy 3.5-35BAR HIST.REGUL.ZAC.WSK.
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.125m x 0.042m x 0.08m
Wyłącznik ciśnieniowy
  • Odpowiedni do dozoru Tak
  • Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Tak
  • Odpowiedni jako ogranicznik Tak
  • Maks. ciśnienie pracy 45000 hPa
  • Ciśnienie załączające 3.5 - 35 bar
  • Nastawa początkowa 3500 - 35000 hPa
  • Ciśnienie wyłączające 1.8 - 32.45 bar
  • Nastawa końcowa 1800 - 32450 hPa
  • Maksymalne ciśnienie testowe 80 bar
  • Ciśnienie rozrywające 160 bar
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy DC 250 - 250 V