Wyłącznik ciśnieniowy 0.7-20BAR HIST.UST.ZAC.WSK. | XMLA020B2S12 Telemecanique Sensors
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Telemecanique Sensors
Kod
EAN
Kod Producenta
XMLA020B2S12
Wyłącznik ciśnieniowy 0.7-20BAR HIST.UST.ZAC.WSK.
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.042m x 0.125m x 0.082m
Wyłącznik ciśnieniowy
  • Odpowiedni do dozoru Tak
  • Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Nie
  • Odpowiedni jako ogranicznik Tak
  • Maks. ciśnienie pracy 25000 hPa
  • Ciśnienie załączające 1 - 20 bar
  • Nastawa początkowa 1000 - 20000 hPa
  • Nastawa końcowa 600 - 19000 hPa
  • Zakres ciśnienia załączającego 1 bar
  • Maksymalne ciśnienie testowe 45 bar
  • Ciśnienie rozrywające 90 bar
  • Temperatura średnia 160 - 160 °C
  • Rozmiar gwintu Inne
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy DC 250 - 250 V