Wyłącznik ciśnienia XML-B 500 bar histerezowa regulacja zac.wsk. | XMLB500D2S11 Telemecanique Sensors
Kod Producenta
XMLB500D2S11
Wyłącznik ciśnienia XML-B 500 bar histerezowa regulacja zac.wsk.
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.125m x 0.042m x 0.08m
Wyłącznik ciśnieniowy
  • Odpowiedni do dozoru Tak
  • Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Tak
  • Odpowiedni jako ogranicznik Nie
  • Maks. ciśnienie pracy 625000 hPa
  • Ciśnienie załączające 30 - 500 bar
  • Nastawa początkowa 30000 - 500000 hPa
  • Ciśnienie wyłączające 7 - 447.4 bar
  • Nastawa końcowa 7000 - 447400 hPa
  • Zakres ciśnienia załączającego 249.4 bar
  • Maksymalne ciśnienie testowe 1125 bar
  • Ciśnienie rozrywające 2250 bar
  • Rozmiar gwintu Inne
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy DC 250 - 250 V