Wyłącznik ciśnienia XML-B 20 bar regulowane zaciski | XMLB500N2S12 Telemecanique Sensors
Kod Producenta
XMLB500N2S12
Wyłącznik ciśnienia XML-B 20 bar regulowane zaciski
Informacja o Produkcie
Łącznik ciśnienia 1 styk C/O, 500 bar, zaciski. Gama produktów: OsiSense XM - Typ produktu lub komponentu : elektromechaniczny czujnik ciśnieniowy - skrócona nazwa urządzenia: XMLB - rozmiar czujnika ciśnienia: 500 bar - płyn sterowany: płyn powodujący korozję (0...160 °C), powietrze (0...160 °C) - rozmiar AWG: AWG 20...AWG 14 - Zastosowanie produktu: - - typ obwodu elektrycznego: Obwód sterowania - rodzaj skali: regulowny różnicowy - wyświetlacz lokalny: z - regulowany zakres punktu przełączania przy rosnącym ciśnieniu: 30...500 bar - regulowany zakres punktu przełączania przy spadającym ciśnieniu: 7...447.4 bar - możliwe różnicowe maksymalne przy nastawie wysokiej: 300 bar - maksymalne dopuszczalne przypadkowe ciśnienie: 1125 bar - ciśnienie niszczące: 2250 bar - urządzenie wykonawcze ciśnieniowe: tłok - materiały mające styczność z płynem: FPM, FKM, PTFE, stal nierdzewna 316L - materiał obudowy: stop cynku - [In] prąd znamionowy: 0.1 A, R300, DC-13 (Ue = 250 V) zgodnie z EN/IEC 60947-5-1, 1.5 A, B300, AC-15 (Ue = 240 V) zgodnie z EN/IEC 60947-5-1, 3 A, B300, AC-15 (Ue = 120 V) zgodnie z EN/IEC 60947-5-1.
  • Producent Telemecanique Sensors
  • Wymiary 0.042m x 0.125m x 0.082m
Wyłącznik ciśnieniowy
  • Odpowiedni do dozoru Tak
  • Odpowiedni jako regulator 2-punktowy Tak
  • Odpowiedni jako ogranicznik Tak
  • Maks. ciśnienie pracy 625000 hPa
  • Ciśnienie załączające 30 - 500 bar
  • Nastawa początkowa 30000 - 500000 hPa
  • Ciśnienie wyłączające 7 - 447.4 bar
  • Nastawa końcowa 7000 - 447400 hPa
  • Maksymalne ciśnienie testowe 1125 bar
  • Ciśnienie rozrywające 2250 bar
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 50 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy AC 60 Hz 120 - 240 V
  • Napięcie znamionowe Ue przy DC 250 - 250 V