Wtykowe złącza mocy SACC-M12FRS-3PECON-PG11-M | 1408987 Phoenix Contact
Wtykowe złącza mocy SACC-M12FRS-3PECON-PG11-M
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: SACC-M12FRS-3PECON-PG11-MWtykowe złącza mocy, 4-bieg., Gniazdo kątowy M12, Kodowanie S, Złączki śrubowe, elementy gwintowane: Odlew ciśnieniowy, niklowany, dławnica kablowa Pg11, zewnętrzna średnica kabla 8 mm ... 10 mm, do prądu przemiennego do 12 A / 630 V