Wspornik ścienny z profila strut typ AA, HD, 750mmx41mmx82mmx2,5mm, KAA25H0750HD | 311431 Erico
Wspornik ścienny z profila strut typ AA, HD, 750mmx41mmx82mmx2,5mm, KAA25H0750HD
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: KAA25H0750HDProfil podwójny. Spawany do płaskiej płyty montażowej.
- Producent Erico
Konsola szynowa
- Materiał Stal
- Zabezpieczenie powierzchni Ocynk ogniowy
- Lakierowanie Nie
- Miniowanie Nie
- Powlekanie Nie
- Szerokość szyny 41 mm
- Wysokość szyny zbiorczej 82 mm
- Grubość materiału 2.5 mm
- Perforacja Tak
- Szerokość szczeliny 14 mm
- Długość 750 mm