Wspornik ścienny z profila strut typ A, S316, 600mmx41mmx41mmx2,5mm, KA25H0600S6 | 311696 Erico
Wspornik ścienny z profila strut typ A, S316, 600mmx41mmx41mmx2,5mm, KA25H0600S6
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: KA25H0600S6Profil perforowany. Spawany do płaskiej płyty montażowej.
- Producent Erico
Konsola szynowa
- Materiał Stal nierdzewna
- Lakierowanie Nie
- Miniowanie Nie
- Powlekanie Nie
- Szerokość szyny 41 mm
- Wysokość szyny zbiorczej 41 mm
- Grubość materiału 2.5 mm
- Perforacja Tak
- Szerokość szczeliny 14 mm
- Długość 600 mm