Wkładka stykowa HC-B10-I-TPT-M | 1423017 Phoenix Contact
Wkładka stykowa HC-B10-I-TPT-M
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: HC-B10-I-TPT-MWkładka stykowa, liczba biegunów: 10+PE, rozmiar: B10, liczba przyłączy na biegun: 2, Styk męski, Przyłącze Push-in, 500 V, 16 A, 0,25 mm2 ... 1,5 mm2, zastosowanie: Moc
- Producent Phoenix Contact
Wkład do złączy prostokątnych
- Wkład bez styków Nie
- Rodzaj styku Pin/sztyft
- Liczba biegunów 10
- Średnica styków 2.5 mm
- Materiał wkładu Tworzywo termoplastyczne
- Prąd znamionowy In 10 A
- Temperatura otoczenia -40 - 125
- Napięcie znamionowe 500 V
- Znamionowe napięcie udarowe 6 kV