Wiertła Rebardrill SDS Plus 10x150x210 mm - zawieszka plastikowa - 1 szt. RAWLPLUG | RT-SDSR-10/210 Rawlplug
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Rawlplug
Kod
EAN
Kod Producenta
RT-SDSR-10/210
Wiertła Rebardrill SDS Plus 10x150x210 mm - zawieszka plastikowa - 1 szt. RAWLPLUG
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Wiertło do betonu zbrojonego Rawlplug Rebardrill RT-SDSR-10/210 (1 szt.)
Cechy produktu
  • Typ: wiertło udarowe SDS Plus
  • Średnica: 10 mm
  • Długość robocza: 150 mm
  • Długość całkowita: 210 mm
  • Uchwyt: SDS Plus
  • Specyfikacja stali: 34CrNiMo6
  • Zawieszka: plastikowa
Zastosowanie
Produkt idealny do:
  • wiercenia w betonie zbrojonym
  • wiercenia w betonie
  • wiercenia w kamieniu naturalnym (po testach)
  • wiercenia w cegle pełnej
  • pracy z młotowiertarkami SDS Plus
Korzyści
  • Monolityczna płytka widii zwiększa trwałość narzędzia
  • Symetryczny układ ostrzy zapewnia osiowe i proste odwierty
  • Wysoka odporność na uderzenia oraz przegrzewanie
  • Stal 34CrNiMo6 gwarantuje wytrzymałość w wymagających warunkach
  • Certyfikat SicherSafe potwierdza cylindryczność i osiowość otworów
Dane techniczne
  • Średnica: 10 mm
  • Długość całkowita: 210 mm
  • Długość robocza: 150 mm