Wentylator filtrujący 67m3/h, 230V AC, 150x150, IP54 EF-150-67-230V | 001344011 Eti
Wentylator filtrujący 67m3/h, 230V AC, 150x150, IP54 EF-150-67-230V
Informacja o Produkcie
- Producent Eti
Wentylator (szafa rozdzielcza)
- Liczba wentylatorów 1
- Napięcie pracy dla AC 50 Hz 184 - 253 V
- Rodzaj napięcia AC
- Wentylator o konstrukcji wpuszczanej Tak
- Wymuszona cyrkulacja powietrza Tak
- Wentylator dachowy Nie
- Z filtrem Tak
- Z pokrywą ochronną Tak
- Wolny przepływ powietrza 67 m³/h
- Moc znamionowa 18 W
- Poziom hałasu 40 dB(A)
- Stopień ochrony (IP) IP54
- Sposób montażu Mocowanie zatrzaskowe
- Do montażu rackowego 19 cali (482 Nie
- Kolor Szary
- Numer RAL 7035
- Szerokość 150 mm
- Wysokość 150 mm
- Głębokość 74 mm