Warystor +zielony LED 6-24VAC/DC dla gniazd RSZ | RZM021RB Schneider Electric
Warystor +zielony LED 6-24VAC/DC dla gniazd RSZ
Informacja o Produkcie
Zalety produktu:
- Szerokość 6 mm, w tym gniazdo, aby zaoszczędzić miejsce w szafach sterowniczych
- Cichy i niezawodny dzięki brakowi ruchomych kontaktów
- Nieograniczona wytrzymałość elektryczna: obniż koszty konserwacji i przestojów
- Podstawa wtykowa pozwala na szybką wymianę
- Producent Schneider Electric
- Wymiary 0.011m x 0.012m x 0.032m
Układ tłumiący
- Funkcja Warystor
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 6 - 24 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 6 - 24 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 6 - 24 V