Urządzenie do monitoringu napięcia - EM-EV-CLR-12V - 2903246 | 2903246 Phoenix Contact
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Phoenix Contact
Kod
EAN
Kod Producenta
Urządzenie do monitoringu napięcia - EM-EV-CLR-12V - 2903246
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: EM-EV-CLR-12V
EV Charge Lock Release kontroluje napięcie robocze 12 V elektromotoryczne urządzenia wykonawczego ryglowania wtykowego, przekazuje sygnały ryglowania i odryglowywania a w przypadku awarii napięcia roboczego wysyła do urządzenia wykonawczego impuls odryglowania.
  • Producent Phoenix Contact
Sterownik do stacji ładowania pojazdów elektrycznych
  • Awaryjne odblokowanie w przypadku awarii zasilania Tak
  • Z interfejsem komunikacyjnym Nie
  • Szerokość 35.6 mm
  • Wysokość 90 mm
  • Głębokość 61 mm