Układ ochronny warystorowy dla styczników DILM32-XSPV130 DILM | 281213 Eaton
Układ ochronny warystorowy dla styczników DILM32-XSPV130 DILM
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: DILM32-XSPV130Układ ochronny warystor, Akcesoria: Układ ochronny, Napięcie: Us 48 - 130 V AC, Do stosowania z: DILM17 - DILM32, DILK12 - DILK25, DILL…, DILMP32 - DILMP45
- Producent Eaton
- Wymiary 0.009m x 0.025m x 0.043m
- Seria producenta DILM
Układ tłumiący
- Funkcja Warystor
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 48 - 130
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 48 - 130