Trójnik korytka TKPP500H100, gr. blachy 1,5mm | 114114 Baks
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Baks
Kod
EAN
Kod Producenta
114114
Trójnik korytka TKPP500H100, gr. blachy 1,5mm
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 2 szt.
Alternatywny kod produktu: TKPP500H100
  • Producent Baks
  • Seria producenta TKPP
Trójnik do korytka kablowego
  • Nadaje się do korytka kablowego o wysokości 100 mm
  • Nadaje się do korytka kablowego o szerokości 500 mm
  • Rodzaj budowy Trójnik poziomy
  • Promień wewnętrzny 140 mm