Transoptor TOS 48-60VAC/48VDC 0,1A | 8950830000 Weidmuller
Transoptor TOS 48-60VAC/48VDC 0,1A
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 10 szt.
- Producent Weidmuller
Transoptor
- Zakres napięcia wejściowego 38.4 - 72 V
- Rodzaj napięcia wejściowego AC
- Zakres napięcia wyjściowego 5 - 48 V
- Rodzaj napięcia wyjściowego DC
- Znamionowy prąd pracy Ie 0.1 A