Szyna profilowa pełna,szerokość szczeliny 16,5 mm 35x18, St, FT AML3518UP2000FT (2m) | 1118129 Obo Bettermann
Szyna profilowa pełna,szerokość szczeliny 16,5 mm 35x18, St, FT AML3518UP2000FT (2m)
Informacja o Produkcie
Długość 2 m.Alternatywny kod produktu: AML3518UP2000FT
- Producent Obo Bettermann
Wspornik / szyna profilowana
- Długość 2000 mm
- Szerokość 35 mm
- Wysokość 18 mm
- Szerokość szczeliny 16.5 mm
- Grubość materiału 1.5 mm