Szyna nośna BPZ-DINR13-400-T Profi+ | 286751 Eaton
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Eaton
Kod
EAN
Kod Producenta
286751
Szyna nośna BPZ-DINR13-400-T Profi+
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: BPZ-DINR13-400-T
Szyna do rozdzielnic natynkowych i podtynkowych Profi+ do 630A. Rozdzielnice o stopniu ochrony IP30 i IP54 oraz klasie ochronności I. Konstrukcja umożliwia łączenie rozdzielnic natynkowych zarówno szeregowo jak i pionowo.
  • Producent Eaton
  • Wymiary 0.325m x 0.045m x 0.05m
  • Seria producenta Profi+
Element montażowy (szafa rozdzielcza)
  • Model Szyna nośna
  • Szerokość montażowa w szafie 400 mm
  • Szerokość 288 mm
  • Wysokość 35 mm
  • Głębokość 15 mm