Szlifierka kątowa 125mm z hamulcem, z wyłącznikiem suwakowym, w walizce M18FSAG125XB-0X | 4933478429 Milwaukee
Szlifierka kątowa 125mm z hamulcem, z wyłącznikiem suwakowym, w walizce M18FSAG125XB-0X
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: M18FSAG125XB-0X• Wydajność odpowiadająca szlifierce sieciowej o mocy 1200 W
• Antywibracyjna rękojeść boczna redukująca poziom wibracji
• Technologia FIXTEC™ umożliwia wymianę tarczy bez użycia narzędzi
• Wąska budowa uchwytu
• Wymienna osłona przeciwpyłowa zapobiega przedostawaniu się odpadów, wydłużając żywotność silnika
• 125 mm beznarzędziowa osłona zapewnia doskonałą wydajność cięcia i szybką regulację osłony bez użycia klucza
• Funkcja blokady linii zapobiegająca automatycznemu uruchomieniu
• Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
• Wąska budowa uchwytu
- Producent Milwaukee
- Wymiary 0.361m x 0.138m x 0.476m
Szlifierka kątowa (akumulatorowa)
- Napięcie znamionowe 18 V
- Waga wraz z akumulatorem 2.7 kg
- Mocowanie narzędzia M14
- Prędkość obrotowa bez obciążenia 8500 - 8500 1/min
- Maksymalna średnica tarczy 125 mm