Szlifierka kątowa AGV17-180XC | 4933432270 Milwaukee
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Milwaukee
Kod
EAN
Kod Producenta
Szlifierka kątowa AGV17-180XC
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: AGV17-180XC/DMS-SZLIFIERKA
• Mocny silnik PROTECTOR 1750W ze stojanem pokrytym żywicą epoksydową oraz dodatkowym zabezpieczeniem uzwojeń zapewnia znacznie dłuższą żywotność narzędzia
• Układ elektroniczny stałej mocy zapewnia stałą prędkość we wszystkich zastosowaniach
• Funkcja Line Lock Out zabezpiecza przed ponownym uruchomieniem po zaniku prądu
• Termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem
• Sprzęgło bezpieczeństwa chroni przed odrzutem narzędzia
• Technologia FIXTEC™ umożliwia wymianę tarczy bez użycia narzędzi
• Bezkluczowa regulacja osłony tarczy
• Antywibracyjna rękojeść boczna znacznie redukuje drgania i podnosi komfort pracy
• Ogumowany kabel zasilający o długości 4 m
  • Producent Milwaukee
  • Wymiary 0.9m x 0.2m x 0.49m
Szlifierka kątowa (elektryczna)
  • Moc znamionowa 1750 W
  • Napięcie 230 V
  • Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz
  • Mocowanie narzędzia M14
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia 7600 - 7600 1/min
  • Maksymalna średnica tarczy 180 mm