Styk męski do wkładów HD/HDD/HQ/MixMate, HDC-C-HD-SM0.75-1.00AG, zaciskany | 1601750000 Weidmuller
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Weidmuller
Kod
EAN
Kod Producenta
Styk męski do wkładów HD/HDD/HQ/MixMate, HDC-C-HD-SM0.75-1.00AG, zaciskany
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Opakowanie zbiorcze zawiera 100 szt.
  • Producent Weidmuller
Styk do złączy przemysłowych
  • Rodzaj styku Pin/sztyft
  • Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie zaciskane
  • Długość odizolowania 8 mm
  • Średnica styków 1.6 mm
  • Materiał styków Inny stop miedziowy
  • Materiał pokrycia styków Srebro
  • Temperatura otoczenia - - - °C
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej - - - mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową - - - mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego - - - mm²
  • Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 0.75 mm²