Stycznik powietrzny CEM9.01-400V-50/60Hz | 004642114 Eti
Stycznik powietrzny CEM9.01-400V-50/60Hz
Informacja o Produkcie
Alternatywny kod produktu: CEM9.01-400V-50/60Hz
- Producent Eti
- Wymiary 0.093m x 0.054m x 0.091m
- Seria producenta ETICON
Stycznik AC
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 400 - 400 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 400 - 400 V
- Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 400 - 400 V
- Rodzaj napięcia sterowania AC
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 25 A
- Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 9 A
- Znamionowa moc pracy dla AC-3 4 kW