Stycznik mocy, TeSys Giga, 4 biegunowy (4NO), AC-1 <=440V 550A, wersja standardowa, 100/250V | LC1G4004KUEN Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
LC1G4004KUEN
Stycznik mocy, TeSys Giga, 4 biegunowy (4NO), AC-1 <=440V 550A, wersja standardowa, 100/250V
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Stycznik wysokiej mocy TeSys Giga, 4-biegunowy (4 NO) odpowiedni do zastosowań kategorii AC-1 do 550 A @440V. Wyposażony w szerokozakresową cewkę elektroniczną o niskim zużyciu 100-250 V AC/DC i wbudowany wysoce niezawodny blok styków pomocniczych 1NO+1NC (17V 1mA). Zaprojektowane do wymagających zastosowań z maksymalnymi szybkościami pracy do 300 cykli na godzinę i środowisk do 60°C. Jest zbudowany z zachowaniem wysokiej niezawodności, zapewniając wytrzymałość mechaniczną do 8 milionów cykli. Contact Wear Diagnosis (CWD) jest standardową funkcją, która stale monitoruje i dostarcza informacji zwrotnych na temat stanu zdrowia i alarmu za pomocą wskaźnika LED. Istnieje możliwość wymiany modułu przełączającego (styki główne), moduł sterujący zwiększający żywotność stycznika dzięki prostym czynnościom konserwacyjnym. Dostępne z przodu przyłącza zasilania głównego są wyposażone w przyłącza śrubowe i przyłącza sterujące za pomocą zacisków wciskanych, co ułatwia i przyspiesza montaż. Zapewnia ochronę IP2x od przodu dzięki opcjonalnym osłonom zacisków zgodnym z IEC 60529 i VDE 0106. Może on pokrywać temperaturę otoczenia od -25°C do 60°C i być bezpośrednio zamontowany na płycie, bez obniżania temperatury do 3000 m n.p.m. Stycznik można zamontować w trzech kwadrantach płaszczyzny pionowej, a OLR można zamontować bezpośrednio pod stycznikiem. Wymiary to 225 mm x 185 mm x 226 mm (wys. x szer. x gł.), kompaktowe wymiary pozwalają zaoszczędzić miejsce na panelu. Certyfikowane według wielu standardów (CB, CCC, cULcs, CE, UKCA). Unikalny kod QR zapewnia szybki dostęp do kompletnych danych o produkcie.
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.265m x 0.31m x 0.31m
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 100 - 250 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 100 - 250 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 100 - 250 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 550 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 200 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 400 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 200 kW
  • Znamionowa moc pracy NEMA 300 kW
  • Wersja modułowa Nie
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie bolcowe
  • Liczba styków głównych zwiernych 4
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 1000 - 1000 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 1000 - 1000 V
  • Szerokość 185 mm
  • Wysokość 225 mm
  • Głębokość 226 mm