Stycznik mocy, TeSys Giga, 3 biegunowy (3NO), AC-3 <=440V 265A, wersja rozszerzona, 24…48V szerokoza | LC1G265BEEA Schneider Electric
Kod Producenta
LC1G265BEEA
Stycznik mocy, TeSys Giga, 3 biegunowy (3NO), AC-3 <=440V 265A, wersja rozszerzona, 24…48V szerokoza
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 48 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 48 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 48 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
  • Liczba styków głównych zwiernych 3
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie bolcowe
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 1000 - 1000 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 1000 - 1000 V
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 385 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 265 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 132 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 265 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 132 kW
  • Znamionowa moc pracy NEMA 200 kW
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
  • Wersja modułowa Nie
  • Szerokość 140 mm
  • Wysokość 290 mm
  • Głębokość 226 mm