Stycznik mocy TeSys D 65A 3P 30kW 115V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski EVK skrzynkowe | LC1D65AFE7 Schneider Electric
Kod Producenta
LC1D65AFE7
Stycznik mocy TeSys D 65A 3P 30kW 115V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski EVK skrzynkowe
Informacja o Produkcie
Stycznik TeSys Deca, 3-biegunowy (3NO), do sterowania silnikami do 65A/440V AC-3/3e (30kW@400V). Posiada cewkę AC 115V 50/60Hz, wbudowane styki pomocnicze 1NO+1NC (certyfikat lustrzany NC), podłączenie zasilania za pomocą złączy śrubowych EverLink BT R, podłączenie sterowania za pomocą zacisków śrubowych. Przy prędkościach roboczych do 3600 cykli na godzinę i temperaturą do 60°C zapewnia wysoką niezawodność i trwałość. Kompaktowy (szerokość 55 mm), montaż na szynie DIN lub mocowanie śrubowe. Prod ukt posiada certyfikaty wielu standardów (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), zgodność z Green Premium (RoHS/REACh).Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczący mi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.137m x 0.062m x 0.152m
  • Seria producenta TeSys K, D
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 115 - 115 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 115 - 115 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 80 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 65 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 30 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 25 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 11 kW
  • Liczba styków głównych zwiernych 3
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 440 - 440 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 440 - 440 V
  • Szerokość 55 mm
  • Wysokość 122 mm
  • Głębokość 120 mm