Stycznik mocy TeSys D 32A 3P 15KW 230V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski skrzynkowe | LC1D32P5 Schneider Electric
Kod Producenta
LC1D32P5
Stycznik mocy TeSys D 32A 3P 15KW 230V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski skrzynkowe
Informacja o Produkcie
Stycznik 3P 32A [AC3] 230VAC 50Hz 1NO1N
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.095m x 0.05m x 0.115m
  • Seria producenta Tesys D
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 50 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 32 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 15 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 32 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 15 kW
  • Wersja modułowa Tak
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Liczba styków głównych zwiernych 3
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 440 - 440 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 440 - 440 V
  • Znamionowa moc pracy NEMA 14.9 kW
  • Szerokość 45 mm
  • Wysokość 85 mm
  • Głębokość 92 mm