Stycznik mocy TeSys D 25A 3P 11KW 42V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski śrubowe | LC1D25D5 Schneider Electric
Rzeczywisty produkt może się różnić od pokazanego na zdjęciu
Producent
Schneider Electric
Kod
EAN
Kod Producenta
LC1D25D5
Stycznik mocy TeSys D 25A 3P 11KW 42V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski śrubowe
Informacja o Produkcie
Do pobrania
Informacja o Produkcie
Stycznik TeSys D, 3-biegunowy (1NO+1NC), do zastosowań z obciążeniami nieindukcyjnymi do 25A/690V AC-1. Posiada cewkę 42V 50/60Hz AC, wbudowane styki pomocnicze 1NO+1NC (z certyfikatem lustrzanym NC), podłączenie za pomocą zacisków sprężynowych. Przy prędkościach roboczych do 3600 cykli na godzinę i temperaturą do 60°C zapewnia wysoką niezawodność i trwałość. Kompaktowy (szerokość 45 mm), montaż na szynie DIN lub mocowanie śrubowe. Produkt posiada certyfikaty wielu standardów (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), zgodność z Green Premium (RoHS/REACh).Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REACH, a także dosk onałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.095m x 0.05m x 0.115m
  • Seria producenta Tesys D
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 42 - 42 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 40 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 25 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 11 kW
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 11 kW
  • Wersja modułowa Tak
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
  • Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
  • Liczba styków głównych zwiernych 3
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 440 - 440 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 440 - 440 V
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 25 A
  • Znamionowa moc pracy NEMA 11.2 kW
  • Szerokość 45 mm
  • Wysokość 85 mm
  • Głębokość 92 mm