Stycznik mocy TeSys D 25A 3P 11KW 220V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski skrzynkowe | LC1D25M7 Schneider Electric
Kod Producenta
LC1D25M7
Stycznik mocy TeSys D 25A 3P 11KW 220V AC 1NO 1NC AC-3 zaciski skrzynkowe
  • Producent Schneider Electric
  • Wymiary 0.093m x 0.05m x 0.11m
  • Seria producenta TeSys K, D
Stycznik AC
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 220 - 220 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 220 - 220 V
  • Rodzaj napięcia sterowania AC
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1 40 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3 25 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3 11 kW
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4 12 A
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4 5.5 kW
  • Liczba styków głównych zwiernych 3
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz 440 - 440 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz 440 - 440 V
  • Szerokość 45 mm
  • Wysokość 85 mm
  • Głębokość 92 mm